Golfové hřiště na zámku Roztěž
Foto: HN - František Vlček
Česká republika nabízí golfistům rovnou stovku znormovaných hřišť. Pro ty, kteří nezůstávají věrni jednomu místu, ale rádi zkoušejí a poznávají nová hřiště, vznikla iniciativa Všudehrálové. Počítá a odměňuje ty, kteří mají za sebou aspoň 60 odehraných hřišť.

Novinář Jiří Kryšpín už vyzkoušel 98 z celkové stovky golfových areálů v Česku, které mají status regulérních hřišť. Golfový publicista Andrej Halada jich obešel 89. Právě oni stojí za nově fungující platformou Všudehrálů. Jejich ambicí je motivovat lidi k poznávání nových hřišť.

Na webu vsudehralove.cz vedou žebříček největších golfových cestovatelů. Když si napočítáte víc než 60 hřišť, náleží vám od nich bronzový odznak, za 80 a víc stříbrný a zlatý je za plný počet 100.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.