víno, ilustrační foto
Foto: Thinkstock.com
Mladé víno, svatomartinskou husu a spoustu dalších příjemných zážitků a zábavy slibují tento víkend košty a posvícení po celé Moravě i v Čechách. Vyberte si akci podle toho, z jakého kraje jste, i podle svého gusta.

Vinaři se chlubí, že měli letos pěkný rok. O víkendu se o tom můžete přesvědčit na řadě akcí, na kterých budou dány do oběhu vína z letošní úrody. Kam si na něj můžete zajít a ještě se přitom i pobavit?

1. Svatomartinské slavnosti
11. listopadu 2011, náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze
Vstupné zdarma

Na oblíbeném pražském tržišti budou pro celodenní degustaci přichystána mladá vína od 15 vinařů a k tomu i nejrůznější tradiční svatomartinské pokrmy. Těšit se můžete na klasickou husičku s knedlíkem a zelím, domácí kaldoun nebo na nejrůznější chuťovky k vínu – kozí i kravské sýry, suché salámy, nakládané delikatesy nebo například topinky s česnekem pečené na železných tálech starých kamen. K dobrému vínu a jídlu bude hrát cimbálová muzika, poslechnout si na živo můžete i swing.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.