Glyn Evans
Foto: JLL
Glyn Evans, manažer české pobočky JLL podnikající v oblasti nemovitostí, rád zajde na pracovní oběd do italské restaurace Pasta Fresca v Celetné ulici. Vedle čerstvého jídla oceňuje obsluhu, která podle jeho slov dělá z restaurace skutečně příjemné místo.

Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. Server IHNED.cz proto oslovil manažery, podnikatele a obchodníky, pro které jsou restaurace často druhou "kanceláří". V jednoduchém dotazníku popsali místo, které by pro byznys lunch doporučili i ostatním kolegům. Ať už kvůli dobrému jídlu, prostředí nebo obsluze.

Glyn Evans, vedoucí oddělení projektového managementu pro region střední a východní Evropy, doporučuje italskou restauraci Pasta Fresca nedaleko Staroměstského náměstí.

Proč byste restauraci doporučil?
Jednoduché, ale kvalitní a dobře připravené italské jídlo, rychlý servis a živá atmosféra. Další výhodou je místo – je to blízko do kanceláře a nedaleko Staroměstského náměstí, což je výhodná poloha pro většinu klientů a obchodních partnerů.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?
Ano.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.