Adam Pavelka
Foto: Komora elektronického kouření
Adam Pavelka, prezident Komory elektronického kouření, nedá dopustit na restauraci Ambiente Brasileiro, kam zve jak obchodní partnery, tak své přátele. Z menu mu tu nejvíc chutná květová špička hovězího.

Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. Server IHNED.cz proto oslovil manažery, podnikatele a obchodníky, pro které jsou restaurace často druhou "kanceláří". V jednoduchém dotazníku popsali místo, které by pro byznys lunch doporučili i ostatním kolegům. Ať už kvůli dobrému jídlu, prostředí nebo obsluze.

Adam Pavelka, prezident Komory elektronického kouření, doporučuje Ambiente Brasileiro v ulici U Radnice v Praze.

Proč byste si vybral zrovna tuto restauraci?
Od prvního okamžiku, kdy jsem se seznámil s touto restaurací, si už nedokážu představit, že bych své přátele nebo obchodní partnery pozval někam jinam. Restaurace mi vyhovuje jak po stránce naprosté profesionality personálu, tak kvůli jejich lidskému přístupu k zákazníkovi. Osobní a přátelský kontakt je samozřejmostí. Z jídel zde můžete ochutnat od syrových ryb po rožněná masa např. v brazilském nebo uruquayském provedení, v nabídce je tankovaná plzeň nebo výborné deserty. Své si tady prostě najde každý.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?
Ano.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.