Burger Žárlivá manželka - ilustrační foto
Foto: HN - Matej Slávik
Slanina, kozí sýr, špenát, cuketa. To je jen malý výčet ingrediencí, které můžete nalézt pod kulatou bulkou tohoto typicky amerického pokrmu. Možná právě nepřeberná škála kombinací dělá burgery stále oblíbenějšími. Nejlepší podle ankety dělají v Praze na Novém Městě.

Na základě vzrůstající obliby burgerů napříč generacemi jsme se rozhodli zeptat čtenářů IHNED.cz, v jakém podniku jim tato klasika americké kuchyně chutná ze všeho nejvíce.

Kromě hlavní anketní otázky na nejoblíbenější podnik měli hlasující odpovídat i na to, co konkrétního v jimi zmíněné restauraci oceňují.

TOP 5 restaurací vybralo mezi 50 restauracemi téměř 400 lidí. Trojici nejlepších, které nabízejí na svém jídelním lístku burgery, najdete v Praze.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.