Společnost Sonnentor podporuje regionální zaměstnanost a vyznává principy kontrolovaného ekologického zemědělství. Ve spolupráci s biopěstiteli vyrábí široký sortiment čajů, koření a kávy.
Foto: archiv firmy
Společnost Sonnentor, která letos slaví 25 let, pořádá tuto neděli tradiční Čejkovické bylinkové slavnosti. Návštěvníci nahlédnou do světa bylinek a koření a dozvědí se, jak vzniká čajový sáček. V září Sonnentor také otevírá první prodejnu v centru Prahy.

V neděli 3. září budou mít návštěvníci Čejkovických bylinkových slavností možnost nahlédnout do světa bylinek a koření a podívat se, jak vzniká nálevový sáček čaje společnosti Sonnentor. Ta letos slaví 25. výročí, zeptali jsme se proto, jaké novinky při této příležitosti uvedla a co ještě chystá.

"Že máme letos jubilejní rok, je znát napříč fungováním celé firmy. Společným ochutnáváním jsme připravili novou čajovou směs Tady roste radost," uvádí ředitel společnosti Josef Dvořáček a dodává, že směs je z českých bylinek od místních lokálních pěstitelů a sedláků a stihla už získat řadu ocenění, jako je Regionální potravina nebo Česká biopotravina.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.