NT9C7484 Edit
Foto: Marks & Spencer
Do nákupního domu Marks & Spencer se již léta nechodí pouze pro svetry a košile. Tato britská společnost, která vlastní přibližně 400 obchodů ve více než 30 zemích, nabízí svým klientům i potraviny, které si oblíbili i čeští zákazníci. Ti si nyní můžou ušetřit cestu do kamenné prodejny a nakupovat potraviny Marks & Spencer prostřednictvím online supermarketu Rohlik.cz.

Český internetový obchod s potravinami Rohlik.cz do svého prodejního sortimentu zařadil vybraných sto padesát produktů značky. "Marks & Spencer je pověstný kvalitou svých potravin. Všichni dodavatelé jsou nejprve testováni několik let, než jsou finálně vybráni jako jeho partneři. A jsem si jistý, že vysokou kvalitu a skvělou chuť jejich sortimentu ocení také naši zákazníci. Je nám ctí, že si Marks & Spencer vybral zrovna Rohlik.cz," sdělil k nové spolupráci zakladatel Rohlik.cz Tomáš Čupr.

Rohlik.cz rozveze zákazníkovu objednávku kamkoliv v okolí Prahy, Brna, Plzně, Hradce Králové, Pardubic, Ústí nad Labem a Liberce. Nová doručovací služba na českém území je součástí globálního projektu Marks & Spencer, kdy firma chce reagovat na zvyšující se oblibu internetového rozvozu potravin. Například ve Velké Británii si zákazník od letošního podzimu může objednat vybraná hotová jídla přímo z oficiálních stránek firmy v rámci služby Food to Order.NT9C7567 Edit

reklama

Českého zákazníka potěší, že se ceny výrobků Marks & Spencer na portálu Rohlik.cz neliší od těch, na které je zvyklý z oficiálních kamenných obchodů. Produkty lze již teď nalézt na webových stránkách jak mezi ostatními potravinami podle příslušných kategorií, tak ve speciální sekci Marks & Spencer.

"Rádi bychom touto cestou vyšli vstříc našim stávajícím zákazníkům a umožnili jim nakupovat ty nejoblíbenější potraviny přímo z domova. Zároveň věřím, že tuto novinku uvítají také noví zákazníci v dalších velkých českých městech, ve kterých zatím nebyl náš sortiment dostupný," dodává Helena Vyhnánková, marketingová manažerka Marks & Spencer.NT9C7473