Fashion Road: Dialogue Across Borders - model Pavla Ivančice
Foto: Davit Galstyan
Deset designérů ze šesti zemí se podílelo na unikátním mezinárodním projektu Fashion Road: Dialogue Across Borders. Designéři sdružení do dvojic měli za úkol zpracovat oděv inspirovaný vždy kulturou svého kolegy. Česko reprezentoval Pavel Ivančic. Modely jsou k vidění v rámci Designbloku až do 7. října.

Do letošního 14. ročníku Designbloku se zapojila také Česká centra netradičním projektem Fashion Road: Dialogue Across Borders. Mezinárodní projekt, jehož dokončení trvalo celé dva roky, se zaměřil na odlišné kulturní tradice a národní identity zemí, ze kterých návrháři pochází.

Projekt iniciovala Arménie a spolu s Českou republikou se ho zúčastnili i tvůrci z Dánska, Německa, Rumunska a Velké Británie. Českou republiku reprezentuje známý módní návrhář Pavel Ivančic, který vytvořil dvojici s arménskou designérkou Kristine Avetisyanovou.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.