Společná fotografie finalistů Startup Show akcelerátoru Green Light.
Foto: Archiv Green Light
Podnikatelský inkubáror Green Light motivuje už čtyři roky k podnikání mladé lidi v Moravskoslezském kraji, kde je vysoká nezaměstnanost. Na letošním finále se představí 11 startupových nápadů. Vítězové si odnesou ceny v hodnotě 150 tisíc korun.

Na počátku stálo v listopadu 57 projektů, ve finálové Startup Show se ve čtvrtek 23. února v Ostravě představí jedenáctka nejlepších. Akcelerátor Green Light dává zelenou inovativním nápadům, vizím a týmové spolupráci. 

"Green Light je nejucelenější program Moravskoslezského kraje. Podpořil už více než 40 projektů s investicemi ve výši 20 milionů korun," uvádí Martin Duda, ředitel Centra podpory inovací Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, které akcelerátor pořádá. Do programu, který vznikl v roce 2013, se postupně zapojila také Ostravská univerzita, Vysoká škola podnikání a práva nebo Slezská univerzita.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.