Vydavatelství Economia a farmaceutická společnost Sanofi instalovali čtenářský koutek na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové.
Foto: Archiv HN
Vydavatelství Economia a farmaceutická společnost Sanofi instalovali čtenářský koutek na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové. Sdílet zkušenosti z oblasti HR a seznámit se s manažery z firem napříč trhem se podařilo na prvním setkání s názvem Breakfast Briefing pořádaném vydavatelstvím Economia.

Vydavatelství Economia a farmaceutická společnost Sanofi instalovali čtenářský koutek na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové. "Podporujeme vzdělávání a rozvoj budoucích profesionálů ve zdravotnictví. Věříme, že bezplatná dostupnost denního tisku a přístup k digitálnímu obsahu na zpravodajských portálech přispějí k všeobecnému rozhledu studentů", řekl Libor Kytýr ze společnosti Sanofi.

Iniciativu přivítal Alexandr Hrabálek, fakultní proděkan pro vnější vztahy a transfer technologií. "Hospodářské noviny jsou nejen zajímavé, čtivé a plné informací, ale svým stylem, který má skutečně daleko k bulvárním tiskovinám, jimiž jsou dnes zaplaveny novinové stánky, zcela jistě mladé čtenáře kultivují. A to je věc velmi záslužná, neboť právě pozitivní kultivaci naši lidé, a především mladí lidé, velmi potřebují," uvedl profesor Hrabálek.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.