Ilustrační foto.
Foto: foter.com/AdamKR
Češka Babeta Schneiderová se inspirovala londýnskými triatlonisty, kteří se rozhodli udržet obyvatele hlavního města Spojeného království v kondici i v období svátků. Adventní výzva má motivovat sportovce i nesportovce, aby se udrželi fit i v prosinci. V Praze se bude dokonce běhat společně.

Jakmile se ochladí a začne se dříve stmívat, jen málokdo hledá motivaci, aby udržel svá sportovní předsevzetí. A to nejen ti, kteří do posilovny vyrazí jednou za týden, ale i trénovaní sportovci.

Trenéři triatlonu Claudia Schroegel a James Pool, měli  loni v Anglii stejný problém. A tak založili AdventRunning a namotivovali 1500 lidí, aby se k nim přidali a 25 dní v kuse s nimi běhali, sdíleli fotky na facebooku a navzájem se motivovali. V Londýně dokonce pořádali ranní výběhy před prací.

reklama

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé

Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.